BUDIŽ SVĚTLO.
Vše začalo malou partou přátel, která se rozhodla dělat věci jinak. Jejich nadšení v nich před 10 lety zažehla opuštěná budova plná odpadků, jejíž osud byl spočítaný.
Po hodinách práce a dřiny zde, díky pomoci jejich kamarádů, otevřeli Radlickou kulturní sportovnu – místo, kde můžeš popít s přáteli, zahrát si volejbal nebo uspořádat oslavu.
Právě tohle místo odstartovalo jedno velké dobrodružství.

Neuběhlo mnoho času a jen o kousek dál objevili další místo zašlé slávy a z bývalé truhlářské dílny vykouzlili netradiční kavárnu, nabízející mnohem víc, než jen výběrovou kávu a skvělé snídaně. Industriální prostor Kavárny co hledá jméno společně s venkovním dvorem tvoří originální místo, kde snadno ztratíš pojem o čase a zapomeneš, že jsi stále v centru města. Oživení kavárny uměleckými díly českých a slovenských tvůrců vedlo ke vzniku dalšího projektu – Dudes&Barbies Gallery.

Už v té době ale věděli, že chtějí víc. Jako první v Česku chtěli oživit celý vnitroblok.
V dolních Holešovicích po bývalé továrně tak vznikl VNITROBLOCK – multifunkční prostor s kavárnou, restaurací, tanečním studiem, galerií, meetingovými místnostmi a spoustou dalších konceptů.

Se třemi industriálními provozy a rukama plnýma práce bylo třeba se na chvilku zastavit a s dalšími plány počkat, až přijde ten správný čas.

AND HERE WE ARE!
Odpočatí, nabití zkušenostmi a nově i s tvou pomocí přicházíme s dalšími projekty, které určitě nejsou naší cílovou rovinkou, ba naopak. Maraton zdaleka nekončí.
V říjnu 2023 se naše prostory rozrostly o dalšího sourozence. Nově otevřený GRAM na pražských Vinohradech se stává dalším místem pro hosty, kteří mají rádi neotřelé prostory, dobrou kávu a gastronomii, která se opírá o kvalitní lokální suroviny.

Právě káva, která je hlavním produktem našich provozů si zaslouží vlastní speciální péči, a tak jsme přišli s nápadem vlastní pražírny kávy NOT ANOTHER BORING ROASTERY, která nám otevírá dveře do světa kávy, za jejichž kliku jsme se doteď báli vzít.

Nejen pražírna ale i plánovaná pekárna nebo nákup eventového mobiliáře je přesným odrazem našich hodnot, které nás definují jako nezávislou platformou zaměřenou na ekologii, udržitelnost a především originalitu.

Vítej ve společnosti Dudes&Barbies, která po personální stránce vyniká především přátelskou atmosférou, férovými podmínkami a osobním přístupem, díky kterému je každý zaměstnanec nepostradatelný člen našeho týmu.