Vítej ve Vnitroblocku!

Provozovna holešovického Vnitroblocku funguje již osmým rokem.
V místě bývalé továrny vznikl unikátní industriální prostor, který svým „cozy“ vibem učaroval nejen obyvatelům Prahy 7, ale i celému širšímu okolí. Jméno Vnitroblocku je pak často skloňováno i v zahraničí, a proto je Vnitro, jak ho interně nazýváme, častým cílem zahraničních turistů.
Pod pojem Vnitroblock si nepředstavuj pouze prostory kavárny a restaurace.
Vnitroblock je mnohem víc.
Disponuje totiž dalšími prostory, které jsou běžnému hostu skryty. Tyto prostory pak slouží primárně pro pořádání soukromých akcí, nebo akcí z naší produkce.
Právě pořádání soukromých eventů je hned po běžném provozu druhou činností, na které Vnitroblock stojí, a proto se s takovými eventy setkáš relativně často. Dá se říct, že téměř denně.
Na čem dalším Vnitroblock stojí? Je to právě jedinečná atmosféra, která je v našem týmu stěžejní, a proto při náboru nového personálu nehledíme pouze na zkušenosti a praxi, ale i na osobnost člověka, která do našeho týmu nejen zapadne, ale také ho posune zase o kus dál.
Vítej tedy ve Vnitroblocku. V prostoru, kde každý může být sám sebou.

Koncept fungování Vnitroblocku

Vnitroblock nabízí mnoho prostorů, přičemž má každý z nich svá konkrétní specifika.

BEZ OBSLUHY
Prostor bez obsluhy se nachází po pravé straně baru, kterému říkáme "kavárna". K tomuto prostoru je přidružen i balkón GLO, a v této části se objednává pouze na baru nebo skrze Qerkovou aplikaci.
Zatím jsou bez obsluhy i obě zahrádky.

S OBSLUHOU
Prostor s obsluhou se nachází po levé straně od baru. Tomuto prostoru říkáme "restaurace" a je k ní přidružen i prostor "terárko".
V tomto prostoru platí, že se o zákazníka staráme již od prvotní objednávky po finální platbu.

PROSTORY PRO EVENTY
Tyto běžnému hostu skryté prostory jsou využívány primárně pro pořádání eventů.
Sector nacházející se v horním patře nad restaurací slouží mimo eventy i pro pravidelné taneční lekce. Často se tedy budeš setkávat s otázkou, kde se sector nachází. "u toalet vedle baru, po schodech nahoru"
Stage v blocku a Sklep jsou určeny výhradně pro soukromé akce, a tak se v nich budeš pochybovat jen v případě příprav nebo úklidu eventů.

ZAMĚSTNANECKÉ A VÝROBNÍ PROSTORY.
Barové zázemí
Skladové prostory u cukrárny nazývané "Téčko"
Officová kancelář určená pro management.
Personální zázemí a šatna se sprchou.
Cukrárna a kuchyně

PRONAJATÉ PROSTORY
Ihned u vstupu z ulice Tusarova nalezneš květinářství, které spadá pod správu floristky Hezčí Pěkné. Květiny z tohoto stánku se dají koupit i na kase Vnitroblockového baru.
Vedle pražírny se v kavárně nachází mikrogreens farma s názvem Papavera.
Další pronajaté prostory se nacházejí až v uličce směrem na ulici Dělnickou. Nalezneš zde lifestylovou prodejnu Roam, palírnu ginu Garage22, Barbershop, nebo coworkingové prostory Foyer.
S těmito nájemníky existují barterové domluvy, a tudíž je možné čerpat u nich slevy.
Konkrétní domluvy a možnosti ti sdělí manažer provozu.