Vítej v radlické kulturní sportovně!

Bývalá nádražní budova pocházející z konce 19. století sloužila po dlouhá léta jako pivovarní sklad, po jehož zániku byl mnoho let útočištěm bezdomovců a narkomanů, kteří zde nastřádali několik tun odpadků a zároveň svým chováním rušili přilehlé domy a ohrožovali kolemjdoucí. Tohoto prostoru si ale velice brzy všimli budoucí majitelé našich projektů. Prostor je zaujal velkorysým otevřeným prostorem a možností přetvářet si jej po svém. Skromný projekt, který financovali zcela ze svého, a na jehož vybavení používali materiál, který našli na pozemku, brzy dostal reálnou podobu.
Kombinace sportu a kultury byla spíš než promyšleným podnikatelským krokem přáním odrážejícím vlastní preference a preference jejich přátel. Během několik dalších let se jejich podporovatelem stala i samotná městská část Praha 5.
Radlická kulturní sportovna, stejně jako ostatní provozy společnosti Dudes&Barbies, přetvářela svůj koncept v průběhu několika let fungování. V tuto chvíli je tedy Radlická zaměřena více než na kulturně sportovní zážitky spíše orientovaná na pořádání soukromých i veřejných akcí.
Pro tebe to tedy znamená, že v případě spolupráce budeš součástí nejen běžného denního provozu, ale také budeš mít možnost být u zrodu několika zajímavých akcí.
Vítej na Radlické, která žije díky tobě.

Koncept fungování Radlické

Gram, stejně jako naše ostatní provzy nabízí mnoho prostorů, přičemž má každý z nich svá konkrétní specifika.

HLAVNÍ PROSTOR RADLICKÉ
Tímto prostorem je myšlen vnitřní prostor Radlické kultirní sportovny. V tomto prostoru nalezneš dva hlavní bary, pódium nebo šatnu.
Celý prostor je co se týče inventáře velice flexibilní, a tak může být prostor kompletně prázdný, nebo naopak plný židlí i stolů.
V celám areálu Radlické pak platí objednávání produktů pouze na baru, a personál se tak mimo bar pohybuje jen v rámci debarasu.
Přes zimní sezónu je Radlická kompletně zavřena a je dostupná pouze pro soukromé eventy.

PŘEDNÍ ZAHRADA PLÁŽ
Hlavní externí prostory Radlické se nachází přímo před samotnou budovou Kulturní sportovny. Jejich součástí je externí bar, písečná pláž, a venkovní prostor pro sezení. Prostor je samozřejmě funkční jen v případě přívětivého počasí.
Radlická Kulturní Sprtovna, jak už název sám napovídá, nabízí mnoho sportovního vyžítí, a tak je i její zahrada velice variabilní a lze si na ní zahrát mnoho míčových her.
Na konci této zahrady se nachází i naše bistro, které nabízí gastro nabídku počas celé otevírací doby.
Hosté si opět objednávají přímo v tomto bistru na základě aktuální nabídky.

ZADNÍ ZAHRADA
Zadní zahrada společně se skleníkem se nachází na úplném konci celého areálu. Bežní hosté sem zavítají jen velice zřídka, a tak je prostor určen primárně pro soukromé venkovní akce.
Ve všech externích prostorech není třeba hosty opečovávat, avšak je nutné myslet na pravidelný debaras.

PROSTORY PRO EVENTY
Radlická nenabízí běžnému hostovi skryté prostory, jako naše ostatní podniky. všechyn víše zmíněné prostory jsou tedy určené i na eventy, přičemž je možné, že event probíhá pouze v jedné části celého areálu. Může se tak tedy stát, že v jednu chvíli probíhá více eventů najednou.

ZAMĚSTNANECKÉ A VÝROBNÍ PROSTORY.
Barové zázemí a skladová chladící místnost
Suché sklady za bistrem
Officová kancelář v zadní části vnitřního prostoru.
Personální toaleta v přední části zadní zahrady